Art Spirit Coaches

HOLD 1. 2006 – 08

Lene Jensen,Ejboparken 43, st.th.,
4000 Roskilde.
Tlf.46356074. Mobil: 21789956
Lenemargretejensen@hotmail.com

Ditte Sønderhousen,Rantzausmindevej 164
5700. Svendborg
Tlf.:62203504. Mobil: 83221666
Ditte@Sonderhousen.dk

Ilana Floris, Ålekistevej 78, 4.tv.,
2720, Vanløse
Tlf.:20764033
ilanafloris@hotmail.com

Anne Breivik, Belglii 40.
N-4755 Hovden i Setesdal
Tlf: +47 907 61 449
Anne.breivik@bykle.kommune.no

Ellen Kastberg Hinrichsen, Mysundevej 19,
7500 Holstebro
Tlf :97405058 4110 9416
Ellen.kastberghinrichsen@gmail.com

Ingrid Evjen, Eggumvei 310.
8360. Bøstad.Lofoten. Norge
0047 76089688, 0047 99259068
ingrid@evjen.com

Helene Havsteen, Kongestien 34, 2830, Virum
Tlf.:45855650. Mobil: 22836013
Helenehavsteen@hotmail.com
www.suddensense.dk

Berit Alette Mienna, Malmveien 90
9022 Krokelvdalen, Norge
beritalette_mienna@hotmail.com
Tlf.:+47 41242656

Hold 2. 2007-09.

Anni Kjærgaard Sørensen, Ingemanns alle 108, 6700 Esbjerg
Tlf. 75134675. Mobil 60959595
annikjs@ofir.dk
www.anniksorensen.vpweb.dk

Gitte Schrøder, Villavej 53. 7500 Holstebro
Tlf. 96107673. Mobil 23415234
Gitte.Schroeder@stab.rm.dk
Fysioterapeut. Livsstilscafeen, Center for folkesundhed, Region Midt. Holstebro
99125045

Jette Nielsen, Åskrænten 23. Egå
jnmm@dadlnet.dk
Tlf.86227128. Mobil: 23276728
Ergoterapeut, Underviser på Social- og sundhedsskolen. Randers
Rituel danseleder.

Lilly Knudsen. Tjalken 4, 6710 Esbjerg
Tlf.75460215. Mobil 30331139
tjalken4@esenet.dk
Sygeplejerske, Sydvestjysk Sygehus, Esbjerg. Hjertemedicinsk projektgruppe.

Kirsten Hald, Fennebakken 291,8800 Viborg
Tlf: 86676910 mobil 25720910.

Hanne Elin Kaspersen. Midtskovejen 5, 3475 Sætre, Norge
004732791299. Mobil 004591580825
Hanne.kaspersen@gmail.com
Sykepleier. Manifestsenteret, Hyggenveien 29, 3475 Røyken
(privat stiftelse for mennesker med dobbelt trøbbel, rus og psykiatri)

Gunny Brørby.Skåtøyvn. 3780. Skåtøy. Norge
Mobil:0047 93888076
www.gunnys-malerier.com
firmapost@gunnys-malerier.com

Astrid Bruun Bertelsen. Englodden 1, Storhøj, 8320 Mårslet
42413241
astridbb@ofir.dk
Ergoterapeut.
info@coachingcreative.dk
www.coachingcreative.dk

Hold 3 

Anna Margrete Flåm, Øvre Markvei 23, 9011 Tromsø ; Norge
Anna-Margrete.Flam@unn.no
Tlf. +47 95 19 59 51
Psykolog og kunst- og uttrykkspedagog, Universitetsykehuset i Nord-Norge.

Heike Cordt, Herningvej 50. 8800 Viborg.
Skovfoged@pc.dk
97566339. Mobil 26146339.
Trænings- og bostedet Stokrosevej, Viborg

Karen Mygind, Halvtolv 3, st.th., 1436. Kbh. K
myg@balk.dk
32969866. Mobil: 60855029
Konsulent. Ballerup Kommune

Hanne Mähl, Ndr.Villavej 28.7100 Vejle
mahl@mail.dk
75720860. Mobil 21600089
Sous-chef. Forsorgshjemmet Godrum

Mette Odgaard Stidsen, Hulgårde 10, Sjørring, 7700 Thisted
mos@rn.dk
97971286. Mobil 51298949
Leder af Daghus Thisted og Daghus Morsø.

Birte Saxtoft Hedal. Dronn.Margrethes Vej 22,tv. 4000 Roskilde
birtehedal@gmail.com
Mobil: 29887108
Overlæge ved Afsnit for Lindrende Indsats, region Sjælland Syd, Næstved Sygehus,4700 Næstved

Anne Kathrine Solbakken, Drangsholtvejen 21, 4658. Tveit.
aksolbak@online.no
004738063016
Selvstændig.

Pernille Overø,Hjelmensgade 20,8000 Århus C
pernille@worlddance.dk
27129973
www.worlddance.dk
Danser

HOLD 4 

Birgitta Høglund-Nielsen, Bjørnsonsvej 36, 2500 Valby , Danmark
Mail : bhni@regionsjaelland.dk
Tlf: 47329154 eller 36303730 (hjemme)
Udddannelseskonsulent

Jane Leth Larsen, Tangevej 10 B.6760 Ribe
Psykiatrien i Region Syddanmark Esbjerg / Ribe, Gl.Vardevej 101, 6715 Esbjerg N.DK
E-mail:jane.leth.larsen@gmail.com og Jane.leth.Larsen@psyk.regionsyddanmark.dk
Tlf. : 2960 0756
Uddannelseskonsulent

Tove Skovbo Christensen Hollændervej 4 A, st.tv., 1855 Frederiksberg C
Cand. mag. I musik og psykologi
Tlf. 33228478, Mobil 30525507
e-mail : tove.skovbo@mail.tele.dk

Rikke D. Lindequist. Onkologisk afd. Roskilde Sygehus
Rugmarken 7 4140. Borup
Tlf. arbejde 47324803. Mobil: 20676100
E-mail: rdl@stofanet.dk
Lægesekretær

Inger Marie Andersen, Ballerumvej 307, 7700 Thisted.
Leder af socialpsykiatrisk bo-dag-og bostøttetilbud i Region Nordjylland:
Kærvang Tranevej 3, 7900 Nykøbing Mors.
Tlf: 97981790. Mobil 2327 4920
E-mail : inmaa@rn.dk

Ann Karin Kittelsen, Vestavn.15, 1476 Rastq
KI Kompetanse AS
Tlf. 67902232. Mobil 99400749
E-mail : akit@getmail.no

Karen Inger Nielsen
Ergoterapeut bolig / børn. Hjælpemiddelområdet
Direkte: 98-455205
kain@frederikshavn.dk

Susanne Nørby Knudsen
Boformsleder, Region Nordjylland, Specialsektoren
Socialpsykiatrisk Boform Vestervang
Bøgevej 11
9670 Løgstør
Tlf. 98 672033
sunk@rn.dk

Hold 5 – 2010-2012

Finn Rahbæk Chemnitz
Velling Kirkeby 22, Velling, 6950 Ringkøbing
Telefoner: 98157423/20183302
Udviklingskonsulent, Sundhed og Omsorg, Sundhedscenter Vest
Mail: finn.chemnitz@rksk.dk/chemnitz@socsci.aau.dk
www.sundhedscenter-vest.dk
Ringkøbing-Skjern Kommune
Telefon 99 74 24 24
www.rksk.dk

Henriette Lykke
Artillerivej 63, st.48, 2300. Kbh.S
Tlf. 32960099. Mobil : 27398365
Bachelor i fotografi (Famu,Prag), mentor, markedsøkonom.
Fotograf og underviser
Henriette.Lykke@hotmail.com

Inger Ubbesen
Strandtoften 36
8250 Egå
Cand pæd musik, Lektor
VIA University College
Læreruddannelsen i Århus
iu@viauc.dk

Lizzi Hald Larsen
Kålmarken 29
2860 Søborg
22419107
lizzihaldlarsen@mail.dk

Kirsten Bangsgaard Thomsen,
Ndr. Strandvej 106. 8240 Risskov
Tlf.: 86170484 Mobil: 28511623
Lektor, praktikkoordinator, professionshøjskolen VIA University College, Læreruddannelsen i Århus. Email :kith@viauc.dk.
Web: www.aardassem.dk/praktik. Tlf. 87553074,
Trøjborgvej 82, DK 8200 Århus N

Hold 6 

Fiona Andersen, Klostervej 91, 8680 Ry
Tlf 8689 1124
fiona.andersen@gmail.com
www.fionaandersen.dk

Aila Brunokowski
Spangsbjerggade 31, 1. sal
6700 Esbjerg
Mailadresse: brunokowski_aila@web.de

Kidder Find, Skovparken 158
4220 Korsør
mail-adr.: kidder@finds.dk
32953658 fastnet
26803295 mobil

Rasmus Forman, Rua Camilo Castelo Branco 56, 1 esq
4480-891 Vila do Conde
Portugal: +45-60217310
rasmusforman@hotmail.com

Luna Hav
Samsøgade 48, 2tv., 9000 Aalborg
lunahav@hotmail.com

Marianne Ruth Kristensen
Harsdorffsvej 4A, 3. mf
1874 Frederiksberg C
mobil: 2681 1022
marianne@bykristensen.dk

Birte Steenbock Nielsen
Sygeplejerske
Arbejder som stedfortræder på Bosted Kærvang, Nykøbing Mors
Arbejdstelefon: 72 13 73 68, hjem: 97 93 76 76, mobil: 24 24 70 76
bistn@rn.dk

Hold 7

Tine Koed Thomsen Fragkiskatos
Saffelvej 3
6893 Hemmet
T: 7528 0310
M: 5141 0671
Skype name er:  tine.koed
Mail.:tinektfdk@hotmail.com

Heike Bonnichsen Jørgensen
Nørrevangen 20
8382 Hinnerup
Tlf: 23476231
Mail: heike.bonnichsenjorgensen@sosuranders.dk

Claus Munch
Mobil: 4057 0066
Mail: clausmunch@icloud.com

Lillian Holm
290459 -1044
Hollænderdybet 33, 5
2300 Kbh. S
Tlf. 20749455
Mail: liholm@forum.dk

Carmen Connie Sommer
Lindholmsvej 40, 2 th
9400 Nørresundby
60 718844
Mail:musiccon9@live.dk

http://www.youtube.com/user/TheMusiccon9?feature=mhum

Hold 8

Helle Denckert de Visne, Morelgangen 8, 3460. Birkerød.Tlf 45821134, 20580131. he
lle.denckert@skolekom.dk

Gitte Andersen, Silkeborgvej 226, 1.tv., 8230. Åbyhøj.
Tlf 25850304. gitt.schou.andersen@gmail.com eller gian@horsens.dk

Anette Sejerskilde, Vestergade 28a,7700 Thisted.
Tlf 30110221. Anette.sejerskilde@skolekom.dk

Jori Hovdenakk, Olaf Ryesplass 7, 0552. Oslo.
Tlf 0047 22381738. hovdenakk@hotmail.com

Anne Wold, Gl Kongevej 150, 1.th, 1850 Frederiksberg C.
Tlf 61667019. soonjaw@yahoo.com

Kristian Ulriksen,
tlf 22663341, kkulriksen@gmail.com

Hold 9 – 2016 – 2017

Susanne Ertbjerg,
Fuglebakken 16, 9500 Hobro
Alternativ adresse:
Ferren Syd 104
9492 Blokhus
E-mail: sue_ertbjerg@hotmail.com
40 46 44 73

Raquel Felix Fontes.
Rua Dr. Prof. Aurélio Quintanilha, nº3, 9700 Angra do Heroísmo, Açores. raquelfelixfontes@hotmail.com
00351 964155906

Grethe Harbo,
Simons Bakke 86 7700 Thisted.
40 51 38 43
gretheharbo@dadlnet.dk

 Michaela Johansen
mbjohansen@gmail.com
28159810

Leif Pedersen
Gullandsgade 12.1.th
2300 København S
leiped@gmail.com
28308195


Lena Raffn,

3500 Værløse, Rådyrvej 7
Mail: lenaraffn@hotmail.com

Vibeke Rønn Simonsen
Flensborggade 27 2.th
1669 København V
visimonsen@dadlnet.dk
24485751

Louise Tingkær,
Søskrænten 184
8260 Viby J
louisetingkaer@hotmail.com
42412003

 

FacebookTwitterGoogle+Del